Окончателното ръководство за измама

Окончателното ръководство за измама

Окончателното ръководство за измама

Blog Article



По дисциплината „Трайни култури“ /част Лозарство/ студентите от специалността Екология и опазване на околната среда  получават необходимите знания върху биологията на лозата, както и върху създаването и отглеждането на лозовите насаждения.

Вижте кои грешки се смятат за най-опасни според експерти от Института по лозарство и винарство в Плевен

Всяка домакиня иска да постигне тъмнозелени листа и дълги междувъзлия

Специално е акцентирано, върху ... Основи на овощарството

Теоретичната предпоставка за рентабилно отглеждане на лозовата култура и прилагането на високоефективни технологии в страните с тропичен и субтропичен климат е доброто познаване на биологичните особености на лозовото растение.

Освен това влошава физическата структура на почвата и намалява качеството на гроздето, като намалява количеството на захари.

“През следващите пет години в региона на Бордо ще има все по-малко лозя”, казва Силви Курсей, агроинжинер и енолог към Шато Тьоли.

Географията на лозарството в Европа се променя заради климата

За по-хладните райони се препоръчва южно, югоизточно или югозападно изложение. При такива условия гроздето узрява по-рано и натрупва повече захари. По правило, колкото по-неблагоприятни са останалите условия, толкова по-южно трябва да е изложението спрямо слънцето.

Водата се разпределя РАВНОМЕРНО по дължината на лозовия ред;

Вижте цените на лозовия посадъчен материал от ИЛВ-Плевен

По дисциплината „Трайни култури“ (част Овощарство) студентите получават необходимите познания относно морфологичните и биологични особености на отглежданите в умерената климатична зона овощни видове, техните изисквания към екологичните фактори, производство на посадъчен матер ... Овощарство на тропика и субтропика

Светлана Боянова: Браншът се нуждае от лозарство втори транш по Украинската помощ, става дума за оцеляване

А, ако се вгледате внимателно, ще забележете и често засадени рози до почти всяко лозе у нас. Оказва се, че те са естествени индикатор за заболявания – разболяват се първи и благодарение на това лозарите могат лесно да определят кога е време за пръскане и срещу какъв неприятел или болест.

Report this page